+48 504-227-573  

Julek wśród najlepszych

16 marca 2017 roku, o godzinie 18.00 w Domu Kultury "Oskard" w Koninie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XXXIV Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Regionu Konińskiego 2016 roku. Wśród uczestników wyłonionych zostało 5 miejsc w kategorii sportów olimpijskich oraz w kategorii sportów nieolimpijskich. Julian Kubiak zajął bardzo wysokie 3 miejsce jako sportowiec dyscyplin nieolimpijskich. Jest to ogromny sukces naszego zawodnika.

Julian Kubiak zawodnik Turkowskiego Klubu Karate.

Jego osiągnięcia sportowe w 2016 roku to: III miejsce Mistrzostw Europy - European Kyokushinkai Tezuka Group Open

Championship 2016. Jego trenerem jest Włodzimierz Rygiert.

Gwiazdą wieczoru był Łukasz Zagrobelny. Dziękujemy wszystkim, którzy oddając głosy na naszego zawodnika pomogli mu w tym sukcesie.

GALERIA

© 2020 Turkowski Klub Oyama Karate. All Rights Reserved. Designed By Jan Wiśniewski

Szukaj