+48 504-227-573

VI Mistrzostwa Polski Centralnej w Łodzi

Pierwsze medale w 2017 roku :)

Pięć medali wywalczyli nasi zawodnicy na VI Mistrzostwach Polski Centralnej w Łodzi.

Do zawodów przystąpiło jedenastu karateków Turkowskiego Klubu Karate z Turku i Kłodawy. Łącznie w łódzkim turnieju wzięło udział ponad 140 zawodników. Mistrzostwa rozgrywane były w konkurencji kata.

Sukces odniosło pięciu zawodników TKK, którzy wywalczyli medale. Są nimi: Kasia Smarz i Anita Muraszewska, które w swoich kategoriach wiekowych zdobyły złote medale; Oskar Wawrzyniak – srebrny medal oraz Igor Grzegorczyk i Martyna Kuśmierczak, którzy wywalczyli brąz.
Zawodnikom towarzyszyli rodzice oraz instruktorzy: sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan oraz sensei Marek Kruk 2 dan, którzy również pełnili funkcję sędziów podczas Mistrzostw.