+48 504-227-573  

Ranking na najwszechstronniejszego zawodnika Turkowskiego Klubu Karate

Ostatnia aktualizacja: 08-12-2017

Kategoria „A”:

Roczniki 2012, 2011, 2010
  1. Grzywniak Zuzanna (Kłodawa) – 85 pkt.
  2. Dziurzyński Kornel (Turek) – 74 pkt.
  3. Grynda Jakub (Turek), Grzesiak Maja (Turek), Rybak Erwin (Dąbie), Szołajski Filip (Kłodawa) – 70 pkt.
  4. Kowalski Alan (Grodziec), Pacholik Zuzanna (Dąbie), Śliwowska Roksana (Kłodawa) – 65 pkt.
  5. Rohn Marlena (Turek), Zawal Aleksandra (Rychwał), Zieliński Adam (Turek) – 64 pkt.
  6. Bursztyn Agata (Turek), Piekarski Jakub (Kłodawa) – 60 pkt.
  7. Kluska Hanna (Turek), Nowak Krystian (Rychwał) – 50 pkt.
  8. Bytniewski Ksawery (Turek), Kałużna Zuzanna (Turek) – 45 pkt.
  9. Królikowski Szymon (Kłodawa) – 40 pkt.
  10. Dębska Dominika (Kłodawa) – 35 pkt.

Kategoria „B”:

Roczniki 2009, 2008

  1. Osiewała Mateusz (Brudzew) – 90 pkt.
  2. Bończak Wiktor (Turek), Grączewski Wiktor (Przedecz), Krych Fabian (Rychwał), Krysiak Aleksandra (Rychwał), Wojciechowska Nikola (Kłodawa), Zaremba Dawid (Przedecz) – 85 pkt.
  3. Smolarz Mikołaj (Rychwał) – 84 pkt.
  4. Grabińska Wiktoria (Kłodawa), Grączewska Julia (Przedecz), Kaźmierczak Filip (Dąbie), Rus Julia (Rychwał), Weber Miłosz (Kłodawa) – 80 pkt.
  5. Śliwowski Oskar (Kłodawa) – 76 pkt.
  6. Korycki Kamil (Turek), Mroczek Jakub (Dąbie), Rosiak Oskar (Kłodawa), Sieczkowski Maciej (Kłodawa), Tomaszak Maciej (Turek), Tomczyk Jakub (Turek) – 75 pkt.
  7. Bursztyn Antoni (Turek), Koza Lena (Przedecz), Polus Oliwier (Turek), Rybak Sergiusz (Dąbie), Sylwestrzak Wiktor (Turek) – 70 pkt.
  8. Krawczyk Wiktoria (Dąbie), Remiszewski Kamil (Turek), Rohn Franciszek (Turek), Szałek Blanka (Dąbie) – 65 pkt.
  9. Zawal Piotr (Rychwał) – 64 pkt.
  10. Jakomulska Ewa (Turek), Jaszczura Piotr (Turek), Pabiański Piotr (Turek), Rygiert Joachim (Turek), Stankowski Adam (Turek) – 55 pkt.

Kategoria „C”:

Roczniki 2007, 2006
  1. Furtak Daria (Rychwał), Kaczmarek Jakub (Rychwał), Kwiatkowski Jakub (Rychwał) – 90 pkt.
  2. Ostrowska Natalia (Kłodawa) – 86 pkt.
  3. Białas Aron (Turek), Dzbanuszek Pola (Grodziec), Janik Mikołaj (Turek), Szymański Mateusz (Kłodawa) – 85 pkt.
  4. Michalak Kornel (Kłodawa), Michalak Marcel (Kłodawa) – 83 pkt.
  5. Ewert Patryk (Przedecz), Kaftan Krzysztof(Dąbie), Pacholik Kacper (Dąbie), Wotalska Julia (Kłodawa) – 80 pkt.
  6. Bolewski Jakub (Kłodawa) – 79 pkt.
  7. Burszewska Katarzyna (Turek) – 78 pkt.
  8. Maciejewska Wiktoria (Turek) – 76 pkt.
  9. Fic Hanna (Grodziec), Glapka Wojciech (Mycielin), Jóźwiak Iga (Grodziec), Kucharczyk Jagoda (Grodziec), Lewandowski Patryk (Rychwał), Pacholik Antoni (Dąbie), Piotrowski Szymon (Mycielin), Wieczorek Mateusz (Kłodawa) – 75 pkt.
  10. Głowniak Szymon (Turek), Jaroński Jakub (Kłodawa), Kowalski Adam (Grodziec), Koza Izabella (Przedecz), Piaseczna Julia (Grodziec), Rosiak Oliwia (Przedecz), Van Der Lei Emily (Rychwał), Zamiatowska Amelia (Grodziec) – 70 pkt.

Kategoria „D”:

Roczniki 2005, 2004, 2003
  1. Chwiałkowski Oliwier (Kłodawa) – 106 pkt.
  2. Spychała Maksymilian (Rychwał) – 90 pkt.
  3. Gierałka Maja (Turek) – 87 pkt.
  4. Drangowski Wojciech (Grodziec), Frątczak Dawid (Turek), Janiak Julia (Kłodawa), Janiak Oliwia (Kłodawa), Wotalska Anna (Kłodawa) – 85 pkt.
  5. Wysocki Mateusz (Brudzew) – 84 pkt.
  6. Borowski Hubert (Kłodawa), Janikowski Dominik (Kłodawa), Lewandowski Eryk (Rychwał), Ogrodowczyk Kacper (Turek) – 80 pkt.
  7. Janas Igor (Mycielin), Michalak Damian (Grodziec) – 75 pkt.
  8. Bolewski Wiktor (Kłodawa), Grzegorczyk Igor (Kłodawa), Guźniczak Amelia (Rychwał), Motyka Jakub (Kłodawa), Mrzewiński Mateusz (Turek), Wawrzyniak Oskar (Kłodawa) – 70 pkt.
  9. Owczarek Oskar (Kłodawa), Pietrzak Natalia (Grodziec), Przespolewska Zofia (Grodziec), Skrzypczak Kacper (Kłodawa), Solińska Aleksandra (Turek) – 65 pkt.
  10. Bałdys Hubert (Kłodawa), Bawej Mateusz (Kłodawa), Czorniej Karolina (Grodziec), Kaźmirowski Jakub (Kłodawa), Kosmala Marcin (Kłodawa) – 60 pkt.

Kategoria „E”:

Roczniki 2002, 2001, 2000, 1999
  1. Kaczmarek Igor (Turek) – 117 pkt.
  2. Królikowska Natalia (Kłodawa) – 116 pkt.
  3. Polus Kacper (Turek) – 106 pkt.
  4. Kuśmierczak Martyna (Turek) – 100 pkt.
  5. Muraszewska Anita (Kłodawa) – 94 pkt.
  6. Piekarczyk Kamil (Turek) – 85 pkt.
  7. Warszewski Bartosz (Kłodawa) – 85 pkt.
  8. Adamczewski Oskar (Turek) – 75 pkt.
  9. Józefiak Wiktor (Turek), Oterski Mikołaj (Turek) – 70 pkt.
  10. Burszewski Janusz (Turek), Grzelak Maciej (Turek), Janikowska Julia (Kłodawa), Rzeźnik Agata (Kłodawa) – 65 pkt.

Kategoria „F”:

Rocznik 1998 i wcześniejsze
  1. Kubiak Julian (Kłodawa) – 116 pkt.
  2. Maciejewski Michał (Kickboxing Rychwał), Stankiewicz Szymon (Kickboxing Rychwał) – 85 pkt.
  3. Burszewski Janusz (Turek), Wejman Daniel (Kickboxing Rychwał) – 80 pkt.
  4. Furtak Krzysztof (Kickboxing Rychwał), Zubek Sebastian (Turek) – 75 pkt.
  5. Merdziński Marcin (Muaythai Turek), Mielcarek Marcin (Turek), Spychała Szymon (Kickboxing Rychwał) – 70 pkt.
  6. Mojżuk Paweł (Turek), Mojżuk Piotr (Turek) – 66 pkt.
  7. Kulisz Renata (Mycielin), Musiał Mateusz (Kłodawa), Strasz Marcin (Turek) – 65 pkt.
  8. Kołodziejczak Emilia (Kłodawa) – 65 pkt.
  9. Michalak Łukasz (Kickboxing Rychwał) – 45 pkt.
  10. Dorabialski Grzegorz (Muaythai Turek) – 35 pkt.
© 2017 Turkowski Klub Oyama Karate. All Rights Reserved. Designed By Jan Wiśniewski

Szukaj