+48 504-227-573  

Ranking na najwszechstronniejszego zawodnika Turkowskiego Klubu Karate

Ostatnia aktualizacja: 06-02-2018 19:03

Kategoria „A”:

Roczniki 2014, 2013, 2012
  1.     Boczkowski Marcin, Śliwowska Roksana – 115 pkt.
  2.     Krogulec Marcin – 113 pkt.
  3.     Bałdyga Hanna – 110 pkt.
  4.     Olczak Wiktor, Owczarek Borys – 105 pkt.
  5.     Dzieciątkowski Filip, Nogaj Norbert – 103 pkt.
  6.     Barański Filip – 100 pkt.
  7.     Rohn Marlena – 98 pkt.
  8.     Szczepaniak Hubert – 95 pkt.
  9.     Domańska Amelia, Pecyna Agata, Rosińska Alicja – 85 pkt.
  10.     Urbaniak Emilia – 83 pkt.

 

Kategoria „B”:

Roczniki (2011, 2010)
  1.     Spychała Mikołaj – 136 pkt.
  2.     Śliwowski Oskar – 126 pkt.
  3.     Osiewała Julia – 123 pkt.
  4.     Mroczek Jakub – 121 pkt.
  5.     Grzywniak Zuzanna, Krysiak Aleksandra, Szałek Blanka – 118 pkt.
  6.     Kaczmarek Daria, Kubiak Bartosz, Michalski Marcin, Szmajdka Adam – 115 pkt.
  7.     Polus Oliwier – 113 pkt.
  8.     Buczyński Ksawery – 112 pkt.
  9.     Weber Miłosz – 110 pkt.
  10.     Klucha Kacper – 108 pkt.

Kategoria „C”:

Roczniki 2009, 2008
  1.     Osiewała Mateusz – 141 pkt.
  2.     Janik Mikołaj – 128 pkt.
  3.     Ewert Patryk – 124 pkt.
  4.     Bończak Wiktor, Kwiatkowski Jakub, Rosiak Oskar – 123 pkt.
  5.     Szymański Mateusz, Wotalska Julia – 118 pkt.
  6.     Krawczyk Wiktoria – 113 pkt.
  7.     Rybak Sergiusz – 110 pkt.
  8.     Gronert Konrad, Korycki Kamil, Pacholik Kacper – 108 pkt.
  9.     Kaźmierczak Filip – 105 pkt.
  10.     Michalak Oliwier, Stankowski Adam – 100 pkt.

Kategoria „D”:

Roczniki 2007, 2006, 2005
  1.     Spychała Maksymilian – 150 pkt.
  2.     Kaftan Krzysztof – 141 pkt.
  3.     Furtak Daria – 131 pkt.
  4.     Borowski Hubert – 121 pkt.
  5.     Skrzypczak Kacper – 118 pkt.
  6.     Bałdys Hubert – 117 pkt.
  7.     Jakubowski Dawid – 115 pkt.
  8.     Dziubek Maja, Mrzewiński Mateusz, Przybylska Martyna, Wawrzyniak Olga – 105 pkt.
  9.     Białas Aron – 103 pkt.
  10.     Józefiak Gabriela – 98 pkt.

Kategoria „E”:

Roczniki 2004, 2003, 2002, 2001
  1.     Kaczmarek Igor – 180 pkt.
  2.     Polus Kacper – 158 pkt.
  3.     Królikowska Natalia – 148 pkt.
  4.     Ogrodowczyk Kacper – 132 pkt.
  5.     Michalak Damian – 130 pkt.
  6.     Piekarczyk Kamil – 128 pkt.
  7.     Józefiak Wiktor – 120 pkt.
  8.     Kuśmierczak Martyna – 114 pkt.
  9.     Kubacka Malwina – 113 pkt.
  10.     Motyka Jakub – 111 pkt.

Kategoria „F”:

Rocznik 2000 i wcześniejsze
  1.     Burszewski Janusz – 105 pkt.
  2.     Kołodziejczak Emilia – 75 pkt.
  3.     Klauze Zbigniew – 65 pkt.
  4.     Mojżuk Paweł, Rzeźnik Agata, Zubek Sebastian – 50 pkt.
  5.     Mojżuk Piotr – 40 pkt.
© 2017 Turkowski Klub Oyama Karate. All Rights Reserved. Designed By Jan Wiśniewski

Szukaj