+48 504-227-573  

Paweł Wasiak wśród najlepszych sportowców przeglądu konińskiego 2016

Paweł wśród najlepszych

30 marca 2016 roku, o godzinie 18.00 w Domu Kultury "Oskard" w Koninie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XXXIII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Regionu Konińskiego 2015 roku. Wśród uczestników wyłonionych zostało 5 miejsc w kategorii sportów olimpijskich oraz w kategorii sportów nieolimpijskich. Paweł Wasiak zajął bardzo wysokie 3 miejsce jako sportowiec dyscyplin nieolimpijskich. Jest to ogromny sukces naszego zawodnika.

Paweł Wasiak jest zawodnikiem Turkowskiego Klubu Karate. Jego osiągnięcia sportowe w 2015 roku to: I miejsce w Mistrzostwach Polski w konkurencji Knockdown seniorów w kat do 70 kg. Jego trenerem jest Włodzimierz Rygiert.

Najważniejsze osiągnięcia sportowe Pawła:

  • w 2008 r. - I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w kat do 55 kg., I miejsce w Pucharze Polski Juniorów w kat. do 55 kg,
  • w 2009 r. I miejsce w Mistrzostwach Polski w kat do 55 kg, II miejsce w Mistrzostwach Polski w Kata, II miejsce w Pucharze Europy w kat do 55 kg. II miejsce w Pucharze Europy w Kata,
  • w 2010 r. I miejsce w Mistrzostwach Polski w kat do 60 kg. W 2011 r. - II miejsce w Mistrzostwach Europy w kat. do 60 kg, II miejsce w Mistrzostwach Europy w Kata.

Galę prowadzili redaktorzy Przeglądu Konińskiego- Marcin Szafrański i Mateusz Krzesiński. Gwiazdą wieczoru była piosenkarka Cleo. Dziękujemy wszystkim, którzy oddając głosy na naszego zawodnika pomogli mu w tym sukcesie.

GALERIA

© 2020 Turkowski Klub Oyama Karate. All Rights Reserved. Designed By Jan Wiśniewski

Szukaj